Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Mecz charytatywny dla Kłodzka

19 listopada o godzinie 18:00 w wałbrzyskiej hali Aqua Zdrój przy u. Ratuszowej odbędzie się mecz charytatywny, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na rzecz powodzian.
Mecz charytatywny dla Kłodzka

To wydarzenie jest inicjatywą Pana Prezydenta miasta Wałbrzycha dra Romana Szełemeja, Burmistrza Kłodzka Michała Piszko oraz radnego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Adama Jaśnikowskiego. Choć od powodzi na Dolnym Śląsku minęły już niemal dwa miesiące, to pomoc nadal jest potrzebna. Drugoligowa drużyna Twierdza Kłodzko w wyniku powodzi utraciła halę sportową, gdzie trenowała i rozgrywała mecze. Odbudowanie hali to wielomilionowa inwestycja, a nasze miasto chce dołożyć swoją cegiełkę do tej inicjatywy.

Wystarczyła jedna wizyta na terenach popowodziowych oraz krótka rozmowa z Panami Michałem Piszko oraz Adamem Jaśnikowskim i od razu przeszliśmy do realizacji wspólnego przedsięwzięcia, jakim jest mecz charytatywny naszych drużyn. Górnik Zamek Książ Wałbrzych zmierzy się z Twerdzą Kłodzko. Będzie to sportowe wydarzenie, w którym udział wezmą zarówno zawodnicy obydwu drużyn, jak i zaproszeni goście związani ze światem sportu. - opisuje Prezydent Wałbrzycha dr Roman Szełemej.

Na parkiecie w Aqua Zdroju zobaczymy między innymi trenerów obydwu drużyn – Ambasadora naszego miasta Andrzeja Adamka oraz Rafała Wojciechowskiego z Kłodzka, również wychowanka Górnika. Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli także Łukasz Koszarek i Kamil Chanas. Kolejne nazwiska zostaną ujawnione w następnych dniach. Bilety w cenie 25 zł można kupić poprzez stronę abilet.pl

Dokładny adres:

https://abilet.pl/wydarzenie/gornik-zamek-ksiaz-walbrzych-vs-twierdza-klodzko-mecz-charytatywny-13570?fbclid=IwY2xjawGYUmBleHRuA2FlbQIxMAABHWqehmKwqmBuLDZd6hDifUVwdTQJ4e-MLYO1MYwVd63JjUAuDhBSm3cTug_aem_b9JzHGDubpZaoZ_TGE1XXA

Chęć wsparcia można wyrazić nawet bez udziału w meczu. Dla takich osób przygotowaliśmy wirtualny sektor. Wystarczy kupić bilet na mecz, bez konieczności przychodzenia i jednocześnie nie zajmując miejsca na hali.

Dodatkowo w połowie listopada ruszy aukcja charytatywna fantów związanych z koszykówką, drużyną Górnik Zamek Książ Wałbrzych oraz meczem charytatywnym. Wśród przedmiotów, które będą poddane licytacji znajdą się koszulki meczowe oraz przedmioty przekazane przez byłym zawodników. Cały przychód z licytacji również zostanie przekazany na pomoc powodzianom z Kłodzka.

Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklamadotacje unijne dla firm MŚP
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Jimi Roots & AITreść komentarza: #Regałowisko to przeszłość https://youtu.be/o23J4CyZCwUData dodania komentarza: 15.03.2025, 08:35Źródło komentarza: Koniec ery reggae: Bielawa żegna się z Regałowiskiem po 26 latachAutor komentarza: E.e.Treść komentarza: Ogromne brawa i serdeczne gratulacje!!! Wielki wyczyn! Brawo!Data dodania komentarza: 13.03.2025, 19:16Źródło komentarza: Sukcesy Tigera w Pucharze Świata w KickboxinguAutor komentarza: ŚwidniczaninTreść komentarza: Bohater roku senator, poseł ,wojewoda , minister skarbu . Powodzenia . Trzymam kciuki . Dobrze pan pracuje w tym bieda mieście dobra robotaData dodania komentarza: 9.03.2025, 00:28Źródło komentarza: Blisko 15.800.000 zł dotacji na kompleksową przebudowę całego gminnego odcinka ul. Wolności w BielawieAutor komentarza: National GeographicTreść komentarza: 8 Cud świataData dodania komentarza: 8.03.2025, 20:58Źródło komentarza: Gmina Bielawa rozpoczyna promocję turystyczną na 2025 r.Autor komentarza: MarianTreść komentarza: Ja apeluję do Lasów Państwowych o zaprzestanie wycinki drzew w górach. i co z tego ?Data dodania komentarza: 8.03.2025, 08:52Źródło komentarza: LASY PAŃSTWOWE APELUJĄ: STOP WYPALANIU TRAW!Autor komentarza: Eviva l'areTreść komentarza: A ja uważam że muzycznie sceny od listopada robią na tyle dobrze, że i ta impreza miała by swoją szansę dopieścić.Data dodania komentarza: 3.03.2025, 23:08Źródło komentarza: Koniec ery reggae: Bielawa żegna się z Regałowiskiem po 26 latach
Reklama