Kluczyki do samochodu odebrała Joanna Korczyńska. Nagrody pocieszenia (rowery) trafiły do Marzeny Chronowskiej, Agnieszki Świtały, Jarosława Zamkotowicza i Sławomira Zielińskiego.
Uroczystość swoim występem uświetnia Anna Mroczek - uczennica dzierżoniowskiego "Ekonomika".
Smok Publiczności 2016
I miejsce - Sklep fryzjersko-kosmetyczny Fryzaw – firma działająca w branży fryzjersko-kosmetycznej, posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży (574 głosy).
II miejsce - Systemy Grzewcze AR w Dzierżoniowie (492 głosy)
III miejsce - Rainbow Tours ze Świdnicy (291 głosów)
Smok Publiczności 2016 – organizacje pozarządowe
I miejsce - tytuł „Aktywna Organizacja Pozarządowa 2016 zdobyło Muzeum Góry Sowie Region Sudety. Muzeum kolekcjonuje przedmioty stanowiące świadectwo życia ludzi żyjących w rejonie dzierżoniowskim na przestrzeni wieków. W swoich zbiorach posiada już blisko 3 tysiące eksponatów - głównie przedmioty codziennego użytku, militaria, dokumenty, zdjęcia oraz dzieła sztuki (75 głosów)
II miejsce - Dzierżoniowski Uniwersytet Trzeciego Wieku (50 głosów)
III miejsce - Obywatelski Blok Samorządowy Dzierżoniów (33 głosy)
Smok Biznesu 2016 - ”Debiut Roku”
I miejsce - „Mini Naukowiec” - firma edukacyjna stworzona dla dzieci w wieku 5-12 lat
II miejsce - Optyk na Świdnickiej
III miejsce - Agroturystyka Stajnia Czerkies - aktywny wypoczynek w formie jazdy konnej
IV miejsce – DDZ24.EU - redakcja regionalnego dwutygodnika o zasięgu powiatowym
Smok Biznesu 2016 - „Przedsiębiorstwo roku”
I miejsce - CLP-P Centrum Lakierowania Proszkowego - firma zajmująca się malowaniem wszelkiego rodzaju elementów z metalu, żeliwa oraz aluminium
I miejsce - Fitness Club Piękni i Zdrowi - firma oferująca treningi sportowe i pełną gamę zajęć fitness na innowacyjnym sprzęcie, doradztwo treningowo-dietetyczne
II miejsce - Clever Media - Agencja Kreatywna Marzeny Zdolskiej
III miejsce - Pracownia Kostiumów i Dekoracji
IV miejsce - Sklep Fryzjersko-Kosmetyczny Fryzaw
Ponadto Kapituła Smoków Biznesu wyróżniła Muzeum Kamionki Region Sudety za stworzenie miejsca, w którym krzewiona jest historia wszystkich dziedzin kultury, oraz podziękowała Stowarzyszeniu Wielka Sowa za podejmowanie działań mających na celu turystyczne ożywienie gospodarcze Gór Sowich i rozwój ważnych dziedzin życia społecznego jakimi są turystyka, kultura i gospodarka, Uniwersytetowi Trzeciego Wieku za stworzenie miejsca, w którym “studenci starszego pokolenia” mogą realizować swoje życiowe pasje, wykorzystywać potencjał intelektualny oraz rozbudzać ciekawość życia i nieustannego “apetytu na wiedzę” i Centrum Aktywizacji Społecznej za zaangażowanie w działania mające na celu pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej poprzez aktywizację społeczno-zawodową i kulturalno-oświatową.
Komentarze