Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

WYPADEK NA BRZEGOWEJ (AKTUALIZACJA WIDEO)

Reklama
23 grudnia około godziny 16:30 doszło do zdarzenia drogowego na ulicy Brzegowej, przy nr 113. Zderzył się samochód osobowy marki Jeep z samochodem marki Ford.
Reklama dotacje unijne dla firm MŚP
WYPADEK NA BRZEGOWEJ (AKTUALIZACJA WIDEO)

 Około godziny 16:30, 23 grudnia w Dzierżoniowie na ulicy Brzegowej doszło do zdarzenia drogowego. Jak ustalili dzierżoniowscy policjanci sprawcą kolizji był 38-letni kierowca forda, który w sposób nieprawidłowy wykonywał manewr skręcania i doprowadził do zderzenia bocznego z pojazdem jeep, kierowanym przez 30 latka. W wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała, a na sprawcę nałożono mandat. 

Reklama dotacje unijne dla firm

Źródło: Komenda PP w Dzierżoniowie

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Mieszkaniec ul.Brzegowej 25.12.2019 18:14
Kolejne zdarzenie trzeba zamontować progi zwalniające na tej ulicy jest niebezpiecznie .Nikt nie przestrzega ograniczenia prędkości do 50km/h prędkość powinna być ograniczenia do 40km/h!!!!!!!!!! W okolicy drogi mieszka wiele dzieci które narażone są na niebezpieczenstwo. Proszę osoby odpowiedzialne za tę drogę o jak najszybszą interwencję by uniknąć śmierci lub niebezpiecznego wypadku!!!!

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Paweł ZabkowiceTreść komentarza: Nie bądż taka mądra i cwana swoje mądrości zostaw swoim koleszką po fachu. Prawda jest taka że trzeba płacić i tyle. Bielawa nie odpuściData dodania komentarza: 8.04.2025, 23:04Źródło komentarza: Przebudowa drogi do Campingu 'Sudety' w Bielawie zakończona!Autor komentarza: MarzenaTreść komentarza: I bardzo dobrze . To dla bogatych . Wystarczy zaparkować na mieście i się przejsć . Jaki jest problem?Data dodania komentarza: 7.04.2025, 23:03Źródło komentarza: Przebudowa drogi do Campingu 'Sudety' w Bielawie zakończona!Autor komentarza: Anty-patologiiTreść komentarza: I co z tego jak życie zniszczone przez takiego pasożyta. Sąsiedzi się męczą. Pasożyt dalej sobie hula.Data dodania komentarza: 5.04.2025, 21:59Źródło komentarza: Bohaterska postawa bielawskich policjantów – uratowali starsze małżeństwo z pożaruAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Jak zakończona,a gdzie parkomaty?Data dodania komentarza: 4.04.2025, 16:43Źródło komentarza: Przebudowa drogi do Campingu 'Sudety' w Bielawie zakończona!Autor komentarza: Anty-patologiiTreść komentarza: Zaraz zrobią z tego zbója ofiarę. Sąsiedzi powinni zrobić porządek, bo nikt za nich tego nie uczyni. Inaczej będą cały czas żyć w strachu. Życzę dużo sił i mądrego rozwiązania sprawy :)Data dodania komentarza: 4.04.2025, 11:12Źródło komentarza: Bielawa. Pożar mieszkania, bójka i policyjne zatrzymanieAutor komentarza: Anty-patologiiTreść komentarza: Pamiętam poprzedni z mediów. I to też chyba był już nie pierwszy.Data dodania komentarza: 4.04.2025, 11:10Źródło komentarza: Bielawa. Pożar mieszkania, bójka i policyjne zatrzymanie
Reklama